Patogesniam mokymo procesui


Uždarius mokyklas dėl karantino ir mokymosi procesą perkeliant į virtualią erdvę ypatingai sunku perteikti mokomąją medžiagą tiek patiems mokytojams, tiek ją įsisavinti patiems mokiniams. Tai lemia du dalykai: esamos įrangos nepritaikymas tokiam nuotoliniam sprendimui ir jos naudojimo sudėtingumas. Siūlome įrangą, kuri supaprastins tiek mokytojų, tiek mokinių švietimo procesą. Mūsų įranga mokytojams efektyviai ir be rūpesčių padės perteikti mokomąją medžiagą tiek tiesiogiai, tiek įrašant ją ir transliuojant į mokinių išmaniuosius įrenginius.


Pagrindiniai nuotolinio mokymo įrangos elementai


Balsavimo įranga


Vaizdinės medžiagos pristatymo ir įgarsinimo įranga


Vartotojų valdymo programinė įranga


Garso bei vaizdo įrašymo ir transliavimo įranga

Gauti pasiūlymą

Vedant pamokas nuotoliniu būdu gali būti įvairių scenarijų: reikia perteikti medžiagą, kuriai nepakanka susirašinėjimų ar žinučių, o reikia gyvo bendravimo, arba galbūt pakonsultuoti mokinius įvairiais su pamoką susijusiais klausimais. Tam reikalingas aiškus ir sklandus garso ir vaizdo perdavimas


Lenovo VOIP 360

Ši Lenovo kamera yra idealus sprendimas klasėms ir susitikimų salėms. Tai yra “trys viename” sprendimas, kadangi kamera turi 360 laipsnių matymo kampą, integruotą mikrofoną ir garsiakalbius.

Gauti pasiūlymą

Logitech Meetup


„MeetUp“ yra viena iš populiariausių „Logitech“ gamintojo kamerų, skirtų nuotoliniams susitikimams ir pamokoms.
Šis įrenginys turi 4K raiškos kamerą ir itin platų 120 laipsnių matymo lauką, todėl visi esantys prie kameros bus aiškiai matomi nuotolinės pamokos dalyvių. Integruotas mikrofonas yra specialiai pritaikytas didesnėms salėms arba kabinetams, kad perduodamas garsas būtų aiškiai girdimas.
Sužinoti daugiau Gauti pasiūlymą

Turite klausimų? Susisiekime! +370 607 66992