Samsung Flip 3 švietimui


„Samsung Flip 3“ paverčia klasę interaktyvia, suteikdama pedagogams visas galimybes, kurios būtinos efektyvioms ir šiuolaikiškoms pamokoms sukurti. Turėdamas daugiau programinės įrangos ir ryšio galimybių, naudodamas intuityvias sąveikos funkcijas, „Flip 3“ sukuria patrauklią mokymosi aplinką.


Išlaisvinkite kūrybiškumą naudodami įtraukiančią lietimo technologiją


Pažangi liečiamo ekrano technologija

Kurkite naudodami interaktyvią liečiamo ekrano technologiją. Greitai išreikškite idėjas su nepastebimu vos 34 ms vėlavimu arba tikroviškai nupieškite naudodamiesi į ekraną įmontuotais 2048 slėgio taškais.

Teptuko režimu „Samsung Flip“ atpažįsta kokiu stiprumu ir paviršiaus plotu yra liečiamas ekranas. Tokiu būdų užtikrinama, kad vartotojai gali kurti meną teptuku. Vandens ir aliejinių dažų dažymo režimai leidžia naudoti skirtingus stilius ir tekstūras, o Samsung FLIP taip pat suteikia vartotojams gyvą spalvų paletę ir netgi leidžia maišyti spalvas išgaunant įvairius atspalvius.

Gauti pasiūlymą

Kurkite ir spręskite be ribų

Intuityvus ir natūralus piešimas

Sąveikos yra intuityviai sukurtos kūrybai ir problemų sprendimui. Norėdami įgyvendinti savo idėjas, naudokite bet kurį šalia esantį daiktą. „Flip 3“ skiria plonus ar storus antgalius, kuriais galite rašyti ekrane arba paryškinti akcentus. Ištrinkite viską itin paprastai - pirštu arba delnu.
Gauti pasiūlymą

Greitesnis vientisos sąveikos valdymas

Galinga aparatinė įranga

Greitesnė sąveika su kitais įrenginiais, naudojama mažiau įkrovos laiko, 20% daugiau atminties (RAM). Atsisiųskite ir išsaugokite daugiau interaktyvaus turinio ir mėgaukitės nuosekliu patikimu duomenų kaupimu, nes talpa dvigubai didesnė.
Gauti pasiūlymą

Samsung Flip 3


Interaktyvus ekranas skirtas švietimui ir ne tik

Gauti pasiūlymą

Turite klausimų? Susisiekime! +370 607 66992