Samsung Flip 2 švietimui


„Samsung Flip“ siūlo daugybę galimybių, įskaitant saugų belaidį ryšį, automatinius programinės įrangos atnaujinimus, LDAP sinchronizavimą, failų saugą ir nuotolinį valdymą – užtikrinant patogią ir produktyvią susitikimų patirtį. Įrenginio stovas palengvina ekrano pastatymą konferencijų salėje arba kitoje darbinėje aplinkoje. Dėl patobulintos konstrukcijos surinkimo struktūros galima lengvai ekraną naudoti tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.


Megaukitės ypatingai paprasta bei patogia rašymo sąsaja, kurioje yra daugybė spalvų, stilių ir dydžių.


Pieškite, rašykite, kurkite!

Megaukitės ypatingai paprasta bei patogia rašymo sąsaja, kurioje yra daugybė spalvų, stilių ir dydžių.

Teptuko režimu „Samsung Flip“ atpažįsta kokiu stiprumu ir paviršiaus plotu yra liečiamas ekranas. Tokiu būdų užtikrinama, kad vartotojai gali kurti meną teptuku. Vandens ir aliejinių dažų dažymo režimai leidžia naudoti skirtingus stilius ir tekstūras, o Samsung FLIP taip pat suteikia vartotojams gyvą spalvų paletę ir netgi leidžia maišyti spalvas išgaunant įvairius atspalvius.

Gauti pasiūlymą

Sinchronizuota peržiūra ir valdymas


“Touch out” valdymo funkcija leidžia vartotojams sinchronizuoti savo asmeninius įrenginius su “Flip” bei peržiūrėti ir redaguoti medžiagą realiu laiku. Pakeitimai, kurie yra atliekami pagrindiniame ekrane yra automatiškai perduodami naudotojo asmeniniam įrenginiui bei atvirkščiai..

Profesionaliai pristatykite medžiagą
Pritaikykite ekraną prie kiekvienos auditorijos. Dėka stovo, ekraną galima pasukti stačiai arba gulsčiai, kad atitiktų Jūsų poreikius.


"Inglass" Technologijos teikiamas privalumas
Šį technologija užtikrina, kad į lietimą būtų reaguojama kuo greičiau ir sklandžiau. Tai leidžia keliems naudotojams be trikdžių vienu metu rašyti ir piešti.


Atstumo jutiklis ir akselerometras
Ekrane yra įmontuotas atstumo jutiklis, kuris automatiškai priėjus vartotojui prie įrenginio jis įsijungia. Akselerometro pagalba ekrano vaizdas prisitaiko prie jo paties padėties – arba vertikalus arba horizontalus.


Gauti pasiūlymą

Samsung Flip 2


Interaktyvus ekranas skirtas švietimui

Gauti pasiūlymą

Turite klausimų? Susisiekime! +370 607 66992