LG Interaktyvūs ekranai


Jau galima sukurti tobulą mokymų ar susitikimų aplinką pasinaudojant didelio ekrano teikiamais bei jutiklinio ekrano kompiuterio funkcionalumu ir pajėgumu.


Priežastys naudoti LG interaktyvų ekraną klasėje:


Sukurtas komandiniam darbui

„TR3BF“ serijos interaktyvus ekranas vienu metu gali atpažinti net 20 skirtingų lietimo taškų bei 2 tipų interaktyviems ekranams skirtus rašiklius. Ši funkcija suteikia tikroviškumo jausmą rašant ir piešiant.


Tiesioginis ekrano atvaizdavimas

„TR3BF“ serija leidžia bendrinti ekrano turinį su nešiojamaisiais kompiuteriais ir kitais mobiliaisiais įrenginiais. Tai leidžia pamoką paversti kiek įmanoma efektyvesne ir įtraukiančia.


Integruota interneto naršyklė

Lg interaktyvus ekranas turi interneto naršyklę „Android OS“, todėl galite lengvai ir greitai ieškoti reikiamos informacijos internete, neprijungiant ekrano prie asmeninio kompiuterio.


"Viskas viename" sprendimas

„TR3BF“ serija turi integruotą „Android“ programinę įrangą ir „Note“ programas, todėl šį ekraną galite parengti prezentacijai greitai be jokio papildomo asmeninio kompiuterio.

Gauti pasiūlymą

Interaktyvus ekranas – puiki mokymosi priemonė Jūsų mažiesiems, lavinanti vaiko kūrybinius, intelektualinius ir psichologinius įgūdžius.


LG TR3BF interaktyvūs ekranaiKuo išskiria naujieji LG TR3BF interaktyvūs ekranai? Visų pirma, jie suteikia galimybę padidinti ugdymo proceso ir verslo susitikimų efektyvumą. Šiuose ekranuose įdiegtas bevielis ir iki 30-ies žmonių siekiančioms auditorijoms pritaikytas sprendimas. Tačiau tai tik kelios iš LG TR3BF interaktyvių ekranų savybės. Jie pasižymi ir aibe kitų techninių charakteristikų, atitinkančių šiuolaikinius švietimo bei verslo susirinkimų poreikius. Tai yra:
• „Air Class“ technologijos ir interneto naršyklės palaikoma daugiakrypčio bendravimo ir interaktyvaus mokymosi galimybė;
• Išskirtinė interaktyvaus rašymo patirtis;
• Lengvai suprantama vartotojo sąsaja;
• Aukščiausios 4K raiškos ekranas ir kt.

Ekrano atvaizdavimas ir „Air Class“ technologija


„TR3BF“ serija suteikia galimybę bendrinti ekrano turinį su nešiojamaisiais kompiuteriais ir kitais mobiliaisiais įrenginiais. Šis metodas sukuria kur kas efektyvesnę ir labiau įtraukiančią klasės aplinką. Kita naudinga funkcija yra susijusi su mokomosios medžiagos dalijimusi. Tai yra „Air Class“ technologija. Ji leidžia į bendrą veiklą įtraukti iki 30 žmonių vienu metu. Svarbu, kad jų naudojami mobilieji įrenginiai būtų prijungti prie to paties Wi-Fi tinklo. Programa suteikia galimybę organizuoti balsavimus, apklausas, atsakymus į klausimus, dalijimąsi projektine medžiaga ir kt.

Ekrano jautrumas ir perteikiamų vaizdų kokybė


„TR3BF“ serija pasižymi išskirtinai jautriu interaktyviuoju ekranu. Jis geba atpažinti 20 lietimo taškų, 10 ranka rašyto teksto įvesties taškų bei 2 tipų interaktyviems ekranams skirtus rašiklius. Todėl, ekranu besinaudojantys žmonės gali džiaugtis tikroviškumo jausmu rašant ir piešiant. Tuo tarpu, išskirtinis ekrano jautrumas, suteikia galimybę naudotis juo keliems skirtingiems vartotojams tuo pačiu metu.
Jau minėjome, kad ekranas išsiskiria UHD (4K) skiriamąja geba. Ši savybė suteikia išskirtinį pranašumą, kai norima aiškiai perteikti vizualinį turinį. Jūs ne tik matysite kokybišką vaizdą, bet jis išliks puikus, net ir Jums jį smarkiai priartinus. Įvairus turinys, pavyzdžiui, dokumentai, nuotraukos ir vaizdo įrašai, rodomi neiškraipant vaizdo kokybės, o tai ypač svarbu švietimo įstaigų pamokose ir verslo susitikimų aplinkoje.
LG interaktyvūs ekranai „TR3BF“ atsakys į Jūsų klausimą, kaip padidinti auditorijos įsitraukimą ir jos darbo produktyvumą?
Gauti pasiūlymą

Turite klausimų? Susisiekime! +370 607 66992